Planet Redüktörler Apex

Dünyanın En Profesyonel Servo Motor Sürücü Redüktör Üretici

Apex Dynamics, Inc planet dişli üretiminde bir dünya lideridir. 20 yıldan fazla birikmiş üretim ve pazarlama deneyimi, artı teknik üretim yetenekleri en üst düzeyde olan, Apex Dynamics, Inc tasarlanmış ve teknik olarak gelişmiş, yüksek hızlı, düşük boşluklu servo planet şanzıman uygulamasıdır.

Firmamızın sloganı TRUTHFUL RESPONSIBLE CREATIVE. Günlük çalışma birincil odak noktası kalitesidir. Biz kaliteye olan bağlılığı kendimizle gurur duyuyoruz, bizim görevimiz, müşteri memnuniyetidir. Biz sürekli, süreçlerinin iyileştirilmesi müşterilere zor uygulamalar için yeni çözümler sunmak uygun ve etkili yöntemler bulma ve yeni ürünler geliştiriyoruz.

APEX servo şanzıman popüler servo motorlar doğrudan bağlantı için tasarlanmıştır.Güç, motordan gelen güneş dişlisi iletilir. Güneş dişli bir iç dişli, dişli içinde bulunan üç planet dişli, sürücüler. Planet dişli çift duvar destekleri ile planet taşıyıcı üzerine monte edilir. Planet taşıyıcısı çıkış milinin bir parçasıdır. Bu yüzden, güneş dişlisi döndüğünde bu nolu halka dişli, içinde üç uydu dişlileri tahrik eder. Planet dişli döndürmek gibi, taşıyıcı döner ve otomatik olarak çıkış mili döner.

Birden fazla dişli içine yük paylaşımı nedeniyle, planet şanzıman belirli bir zarf için en yüksek tork ve sertlik sağlar. Diğer önemli avantajlar basit ve verimli bir yağlama ve yüksek hızlar için bir dengeli bir sistem vardır. Dengeli planet kinematik ve ilgili yük paylaşımı servo uygulamaları için planet şanzıman gerçekten idealdir.

ALL SERIES

planetpro1.png
planetpro2.png